Вугільну шахту у Великобританії перетворили на сонячну електростанцію з зарядними пунктами

Вугільна шахта, яка перетворилася на сховище відходів, на північному сході Англії має пройти модернізацію з використанням екологічних технологій. Розробники проекту сподіваються, що завдяки цим змінам щорічно буде заощаджуватися більше 1000 метричних тонн діоксиду вуглецю, пише CNBC.

Шахта сягає своїм корінням в 1920-ті роки. Вона закрилася в 1973 році. Сьогодні там розміщуються магазини обладнання та парк транспортних засобів для таких послуг, як збір побутових відходів, вуличне освітлення і обслуговування доріг. Тут, крім іншого, знаходяться центр з переробки побутових відходів та садівничий розплідник.

Проект вартістю 11,37 мільйона доларів США передбачає будівництво сонячної електростанції потужністю 3 МВт. Крім того, в проект будуть інтегровані точки зарядки електромобілів, а також буде встановлена система акумулювання енергії.

Опалення будівель на природному газі буде замінено повітряними тепловими насосами. Цей проект називають «національної демонстрацією того, як можна модернізувати шахту, щоб істотно знизити залежність від викопного палива».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка