Встановлення вуличних LED-світильників заощадить 50% енергії

Нове освітлення міських вулиць має нижчі показники споживання електроенергії і одночасно кращі параметри освітлення. Завдяки застосуванню технології LED кошти за спожиту електроенергію для міста суттєво зменшуються. Модернізовані вулиці заощаджують понад 50%.

Не тільки міська влада шукає способи встановлення нових економічних світильників, але й відповідальні постачальники електроенергії для польських міст застосовують екологічність у своїй діяльності для впровадження світлодіодного освітлення на заміну шкідливим ртутним лампам. В Кошаліні (Польща) фірма Energа замінить біля 900 світильників старого типу на енергоощадні LED-оправи.  

Кільканадцять головних вулиць міста отримають модернізоване освітлення. Це покращить безпеку і комфорт мешканців з одночасним гарантованим зменшенням споживання електроенергії та зменшить емісію забруднень. Середній час на заміну одного світильника – 30 хвилин при участі двох спеціалістів, що дозволяє протягом дня за участі 3-4 бригад замінити 30 світильників.

Нові пункти освітлення будуть мати меншу потужність від попередніх світильників. Місто буде економити щороку  600 МВт*год електроенергії, що відповідає зменшенню емісії СО2 у сумі 550 тон на рік. 

Фірма Energa має досвід в такій діяльності. Місто Требелін стало першим, котре з допомогою фірми Energa повністю викинуло ртутні лампи і перейшло на 354 LED-світильники.

Читайте також: Забудьте про часи, коли освітлення вимірювали у ватах. Переходьте на люмени

Група фірм Energa характеризується найвищим в Польщі рівнем електроенергії з відновлювальних джерел – 40% виробництва електроенергії походить з ВДЕ. Половина потужностей польських вітрогенераторів приєднана до мережі фірми. 47 гідроелектростанцій також долучені до мережі. Є біогазові та фотоелектричні електростанції, котрі віддають свою потужність в мережу Energa.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка