Встановлення нових зонних лічильників - так варто зробити по всій Україні

В трьох районах Києва виконується інвестиційна програма по безплатному встановленню нових електричних зонних лічильників. До кінця року «Київенерго» встановить понад 22 тисячі багатотарифних електролічильників з дистанційним передаванням даних.

Кияни отримають суттєвий виграш від цього. Вартість лічильників коливається від 650 до 1700 гривень. Не будуть вони виплачувати й 450 гривень за початкове налаштування лічильників. А потім зможуть економити на тому, що основне електроспоживання перенесуть на нічний час, коли найдешевший тариф (70% або 40% від звичайного).  

Читайте також: Розробка вінницького винахідника зробить платежі за компослуги справедливими

Всього в Києві 1380000 абонентів. Нові лічильники вже мають 50000. Такі споживачі мають два варіанта оплати. Двотарифний режим дозволяє 8 годин (23.00 – 7.00) оплачувати за електроенергію, спожиту в цей період, на 30% нижче від звичайного. Тритарифний режим в такий період має тариф на 60% нижчий, але в піковий час (8.00-11.00 і 20.00-22.00) тариф на 50% вищий. 


В нічний період вигідно використовувати обігрівачі та кондиціонери. Вигідно програмувати роботу на цей час бойлерів, пральних машин, хлібопічок. Такий спосіб обліку дозволить отримати хорошу економію оплати за електроенергію.

Лічильники приєднані до автоматизованої системи комерційного обліку і дистанційно передають покази. Можна контролювати покази і платити за допомогою інтернету.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка