Впровадження енергоефективних технологій у м.Острог скоротило витрати на освітлення в 6 раз

Ефективні рішення не залежать від кількості коштів чи від величини міста. Для впровадження енергоефективності більшу роль відіграє активність міської влади, котра ставить амбітні цілі і знаходить шляхи фінансування.
Ще в 2007 році Острозька міськрада поставила одним із пріоритетних напрямків ефективність використання енергоресурсів. Цікаве і вигідне рішення було прийнято для забезпечення покращеного та економнішого освітлення вулиць. 

Стара система освітлення використовувала традиційні лампи розжарювання потужністю до 400 Вт. Замінили їх на енергозберігаючі натрієві (потужність ламп 50Вт). Світловіддача цих ламп в 5-6 разів більша. При цьому замінили частину системи вуличного освітлення: стовпи, електричні дроти. Довжина замінених мереж склала 14 км на 61 вулиці.

Читайте також: Україні потрібен не інший постачальник газу, а зміна власної свідомості
Переобладнано облік споживання електроенергії для освітлення вулиць. Встановлено багатотарифні зонні лічильники. Завдяки такому рішенню (зменшена потужність нових ламп і зонний тариф) міський бюджет почав сплачувати за спожиту електроенергію в 6 разів менше.
Реалізація правильного пріоритетного напрямку енергоефективності принесло міській владі Острога річну економію електроенергії  в кількості 482 тис. кВт*год. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка