Вперше в Україні "зелений" тариф отримала свиноферма

Складнощі впровадження об’єктів відновлювальної енергії пов’язано не стільки з технічними чи фінансовими складнощами, скільки з бюрократичними процедурами оформлення дозволів і отримання всіх нормативно-передбачених документів.
Українська сільськогосподарська компанія «Даноша» має установку з виробництва біогазу  на Івано-Франківщині. Планами цього проекту передбачалося, що можна буде отримати запланований фінансовий результат у випадку надання компанії права отримувати кошти по «зеленому» тарифу при виробництві електроенергії з біогазу.
Для того, щоб час проходження всіх дозвільних та юридичних процедур був зведений до мінімального і інвестиція почала повертати вкладені кошти, до справи долучили юристів компанії Marchenko Danevych. 


Понад рік тривав комплексний проект. Юристи пройшли всі етапи успішно. Вони консультували всі будівельні процедури та процес введення в експлуатацію біогазового заводу. Юридичний супровід допоміг отримати ліцензію НКРЕ на виробництво електроенергії з біогазу. Успішним завершенням стало оформлення 7 липня 2014 року «зеленого» тарифу для біогазового заводу. 

1.jpg

«Даноша» стала першою компанією, котра отримала такий вид тарифу для свиноферми. Це добрий сигнал для міжнародних фінансистів, котрі можуть надавати кошти для будівництва і впровадження подібних проектів в Україні. Ще три заводи в планах компанії. На них планують отримувати електроенергію та тепло з біогазу.


Команда юристів співпрацювала з Біоенергетичною Асоціацією України. Останні надавали технічну консультативну допомогу «Даноші», як члену асоціації. Створено прецедент, котрий є добрим підґрунтям для реалізації біогазових проектів по «зеленому» тарифу тваринницькими компаніями.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: