Восени на Одещині планують встановити 26 вітрогенераторів потужністю 100 МВт

Компанія «Ukraine Power Resources» вже цієї осені планує почати будівництво вітроелектростанції в Одеській області. Днями інвестиційний проект презентували в Одеській обласній держадміністрації.

Між селами Візирка і Любопіль, що в Лиманському районі, мають намір встановити 26 вітрових турбін загальною потужністю 100 МВт. Представники компанії вже оговорили цей проект на зустрічах із мешканцями населених пунктів, біля яких мають звести вітроелектростанцію. За словами генерального директора «Ukraine Power Resources» Пітера Гіша, Одеську область обрали для цього проекту, бо вона має чудові природні вітрові ресурси:

«Наш підхід полягає у тому, щоб працювати з місцевим населенням і приносити інвестиції до місцевих громад. Наразі ми обираємо виробника турбін, ведемо переговори з інвесторами, які можуть надати фінансування. На першому етапі реалізації проекту буде залучено 140 мільйонів євро інвестицій. Якщо все буде йти за планом, у жовтні отримаємо дозвіл на будівництво і одразу почнемо його».

У місцеві громади компанія планує додатково сплачувати 1 000 євро за МВт встановленої потужності за кожен рік експлуатації своїх об’єктів вітроенергетики

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка