Восени у Європі вперше продали більше електрифікованих авто, ніж дизельних

У вересні загальна кількість зареєстрованих електрифікованих автомобілів перевищила кількість дизельних.

Про це йдеться у дослідженні Європейського автомобільного ринку JATO Dynamic, передає renen

Частка дизельних машин у продажах склала 24,8%, а електрифікованих машин перевищила 25%. Для порівняння: рік тому частка електрифікованих машин становила 11%.

Зокрема, частка електромобілів у продажах перевищила 10%. На гібридні варіанти припадає 53% продажів електрифікованих машин.

До електрифікованих автомобілів у звіті відносять електромобілі, які вимагають зовнішньої зарядки (BEV — чисто електричні машини і PHEV — гібриди, які заряджаються), а також HEV («повні гібриди») і MHEV («м'які гібриди»). У останніх живлення для електродвигуна відбувається завдяки вбудованому генератору і зберігається у вбудованому акумуляторі. У такій гібридній системі вся електроенергія генерується всередині автомобіля, і зарядка ззовні неможлива. Електричний мотор з живленням від батарей використовується для зниження робочого навантаження бензинового двигуна.

За дев'ять місяців 2020 року продажі автомобілів в Європі впали на 29%, хоча у вересні було відзначено зростання на 1,2% у порівнянні з вереснем 2019 року. Примітно, що у вересні 2020 року продажі електрифікованих машин зросли на 139% у порівнняні з аналогічним місяцем минулого року. Вперше в історії число реєстрацій електрифікованих машин перевищило 300 тисяч за місяць.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка