Volvo представила електровантажівку із запасом ходу 300 км

Volvo Trucks презентувала нову електричну вантажівку під назвою Vera. Вона повністю безпілотна і навіть не має кабіни водія, повідомляє Еlectrek.

«В найближчі десятиліття глобальна потреба в транспорті продовжуватиме значно збільшуватися. Якщо ми повинні стабільно та ефективно задовольняти цей попит, ми повинні знайти нові рішення. Для забезпечення безперебійної роботи системи потоку товарів ми також повинні використовувати існуючу інфраструктуру краще, ніж зараз. Транспортна система, яку ми розробляємо, може бути важливим доповненням до сьогоднішніх рішень і може допомогти вирішити багато проблем, з якими стикаються суспільство, транспортні компанії та покупці транспортних засобів», – заявив президент Volvo Trucks.

Електровантажівка більше підходить для коротких відстаней. Відсутність кабіни істотно знижує вагу, що погано для аеродинамічних характеристик, які важливі при високих швидкостях. Вантажівка безшумна і не здійснює шкідливих викидів, а тому може використовуватися в будь-який час дня або ночі. Що стосується електричної трансмісії, то Volvo використала ті ж акумулятори, що й в інших електровантажівках, які забезпечують Vera запас ходу до 300 км.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка