Volvo почав виробляти спреї для безпеки велосипедистів

2 тисячі балончиків з флуоресцентною фарбою Volvo LifePaint роздали у восьми лондонських вело-магазинах. Акція має мету – звернути увагу на безпеку велосипедистів, які є учасниками дорожнього руху поряд з автомобілями. Фарба є невидимою вдень, але вночі і ввечері вона відбиває світло автомобільних фар. 

Найкращий спосіб пережити нещасний випадок – уникнути випадку. Під таким гаслом Volvo розпочала акцію роздавання флуоресцентної фарби у вигляді спрею. Цю фарбу можна розпилювати на довільну поверхню: на металеву раму велосипеда, на шолом, на вбрання, на камери коліс. Вночі фарба має здатність відбивати світло фар з такою інтенсивністю, як і звичні нашивки на одяг. Активність фарби діє протягом 7 днів.

Фірма передбачає, що світловідбивний спрей буде продаватися у салонах компанії. Можна буде вибрати колір, а також варіанти призначення: для металу і дерева, для текстилю, навіть для хутрових виробів.

Флуоресцентна фарба стала черговою ідеєю Volvo, яку вона використовує для безпеки «суперників» на автомобільних дорогах. Автомобільний концерн має свою програму, згідно котрої до 2020 року повинні створитися умови для того, щоб в нових автомобілям перестали гинути люди. Це стосується не тільки пасажирів автомобілів, але також пішоходів та велосипедистів. Автомобілі Volvo повинні викривати можливі випадки і запобігати їм.

В 2013 році Volvo показало першу в світі систему, яка приймає рішення про аварійне гальмування у випадку ознак наїзду на велосипедиста. Зараз пропонується система викривання пішоходів та велосипедистів в сутінках. Розроблений шолом для велосипедистів, який застерігає користувача від ризиків аварії з автомобілем.


Збільшене зацікавлення питаннями екології привело до того, що збільшилося число користувачів екологічним транспортом – велосипедом. Для безпеки руху створюються окремі велодоріжки, встановлюються місця для паркування, запроваджується прокат велосипедів. Акції від Volvo вказують і на соціальну направленість, яку повинні мати великі компанії, і на розуміння екологічних питань існування людства.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: