Volkswagen створив прототип робота для автоматичної зарядки електромобілів

Німецький автовиробник Volkswagen створив прототип робота для зарядки електромобілів.

Автономна система зарядки запускається через додаток або через з'єднання Car-to-X, передає ixbt.com

Ідея робота, оснащеного системою зарядки постійного струму, полягає в тому, щоб транспортувати акумуляторні блоки до припаркованих електромобілів і заряджати їх, поки вони знаходяться на парковці. Такий спосіб міг би стати в нагоді у великих житлових комплексах, позбавляючи від необхідності оснащувати зарядною станцією кожне паркувальне місце у підземному гаражі.

«Зарядний робот самостійно направляється до автомобіля і взаємодіє з ним: від відкриття кришки зарядного роз'єму до підключення і відключення вилки - весь процес зарядки відбувається без участі людини, - пояснюють у компанії. - Щоб заряджати кілька транспортних засобів одночасно, мобільний робот переміщує мобільний накопичувач енергії до транспортного засобу і підключає його для зарядки транспортного засобу, після чого повторює процес для зарядки інших транспортних засобів, коли автомобіль повністю заряджений, робот самостійно забирає мобільний накопичувач енергії і повертає його на центральну зарядну станцію».

Ємність одного акумуляторного блоку становить 25 кВт·год. Швидка зарядка підтримується постійним струмом. Зарядний робот може одночасно переміщати кілька акумуляторних блоків.

В даний час у VW оцінюють доцільність виведення розробки на ринок.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка