Volkswagen представить 10 моделей електромобілів до 2030 року і переведе промисловість на ВДЕ

Німецький автомобільний концерн Volkswagen Group оновив стратегію переходу до ринку електромобілів, поставивши амбітніші цілі в цьому напрямку. Протягом найближчих 10 років компанія збирається представити майже 70 нових повністю електричних моделей, хоча досі анонсувала тільки 50 новинок за той же період. Тому запланована кількість випущених електромобілів має зрости з 15 млн до 22 млн, повідомляє ITC.ua.

Окрім переходу на електромобілі, німецький концерн планує зробити всі свої структури, включаючи виробничі та адміністративні підрозділи, повністю «CO2-нейтральними» до 2050 року. Стратегія поступового зниження викидів вуглекислого газу включатиме три принципи: постійне зниження рівня викидів CO2; перехід на відновлювані джерела енергії на виробництві; компенсація шкідливих викидів там, де зменшити їх неможливо. В результаті, до 2025 року заплановано зниження викидів CO2 на 30% в порівнянні з 2015 роком.


Першими серійними електромобілями концерну, які повноцінно вийдуть на ринок, стануть електрокроссовери AUDI e-tron і Porsche Taycan. Кількість попередніх замовлень на кожен з них вже перевищила 20 тисяч. Наступними комерційними електромобілями компанії стане сімейство VW ID., включаючи моделі ID., ID. CROZZ, ID. BUZZ і ID. VIZZION, а також SEAT el-born і SKODA Vision E. Основними постачальниками акумуляторних батарей обрані такі великі гравці, як LG Chem, SKI, CATL і Samsung. Щоб прискорити процес поширення електромобілів, Volkswagen збирається розгорнути мережу швидкісних зарядок з 400 станцій на основних трасах Європи до 2020 року спільно з IONITY, 100 з яких побудують в Німеччині.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: