Volkswagen представив робота для серійної зарядки електрокарів на парковках

Концерн Volkswagen представив концепт мобільного робота для зарядки електромобілів ще у 2017 році. Нова модель обслуговує відразу кілька машин – у нинішній версії основна ідея залишилася колишньою, але тепер маніпулятор і штучний мозок відділені від акумулятора, пише New Atlas.

За сигналом водія, який відкрив додаток в смартфоні, або самого автомобіля, який підключений через систему комунікації між транспортним засобом і інфраструктурою (V2X), автономний робот доїжджає до електромобіля разом з акумулятором. Апарат підтримує швидку зарядку до 50 кВт, його ємність близько 25 кВт*год.

Відділення робота від пристрою зберігання енергії дозволяє йому підключатися і до інших авто, не чекаючи, поки завершиться зарядка першого. Хоча така конструкція вимагає наявності кількох акумуляторів в відсіку, вона все одно виявляється більш економічною, оскільки все обладнання для автономної навігації – камери, лазерні сканери, ультразвукові сенсори – потрібно тільки роботу.

Компанія припускає, що подібні роботизовані системи можуть забезпечити необхідною інфраструктурою паркувальні майданчики там, де економічно невигідно або неможливо встановити стаціонарні точки зарядки.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка