Volkswagen показав перші портативні зарядні станції, що заряджають електромобілі за 17 хвилин

Німецький автовиробник Volkswagen продемонстрував портативну зарядну станцію, яка дозволить заряджати електромобіль на 80% всього за 17 хвилин. Перші такі станції збираються запустити у німецькому Вольфсбурзі в першій половині 2019 року. В інших містах і населених пунктах станції з'являться не раніше 2020 року, пише Daily mail.

Портативні станції зарядки можна встановлювати, наприклад, біля футбольних стадіонів під час матчу чи під час великих масових заходів у містах. Одна така станція дозволяє швидко поповнити запас енергії одночасно чотирьом електромобілям, а якщо заряджати кожну машину в середньому по 17 хвилин, то заряду пристрою вистачить на 15 автівок! Портативні зарядки ємністю 360 кВт*год мають максимальну потужність 100 кВт. У конструкції чарджера використовуються ті ж акумулятори, які будуть встановлювати на електромобілі сімейства VW I.D.

Якщо ефективність мобільного пристрою знизиться більше ніж на 20%, виробник просто замінить його на новий. Якщо ж зарядку підключити до джерел живлення, то вона може служити і в якості стаціонарного чарджера. Також мобільне джерело енергії може заряджатися від сонячної або вітрової енергії. Таким чином, воно зніме частину навантаження з електромережі у пікові години.

Інженери концерну сподіваються, що такі станції істотно полегшать життя власникам електрокарів. Якщо випробування портативних зарядок буде успішним, технологію можуть поширити по всій Європі.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка