Влітку Тесла почне продавати сонячні дахи і домашні акумулятори в супермаркетах

У США компанія Tesla співпрацюватиме з однією з найбільших мереж супермаркетів Home Depot. З липня у 800 із 2200 супермаркетів мережі продаватимуть «сонячні» дахи і домашні акумулятори, передає Хайтек.

Енергетичні продукти Tesla продаватимуть в окремих кіосках: сонячні панелі, «дахи» і акумулятори Powerwall. Частину торгових точок обладнають стендами з інтерактивними демонстраторами. За допомогою цього компанія хоче просувати систему енергонезалежного будинку в маси. З появою «сонячного» даху лінійка продуктів для будинку стала завершеною, тому поява окремих точок для торгівлі домашніми енергетичними технологіями виглядає логічним рішенням. Мережа супермаркетів Home Depot популярна серед людей з різним достатком і рівнем обізнаності про продукти Tesla. Тому у кожного з’явиться можливість дізнатися більше про способи самостійно виробляти електроенергію.

Зараз Tesla реалізує «сонячні» покрівлі і акумулятори в автомобільних салонах, однак це охоплює незначну аудиторію. Маркетингова політика компанії досі не передбачала спеціалізованих торгових точок, тому просування обладнання для домашніх електростанцій через супермаркети – абсолютно нова ідея. В компанії очікують, що вона не лише збільшить продажі, а й дозволить заощадити, зокрема на торгових представниках.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка