Влада міста Бейонн (США) безкоштовно проведе енергоаудит у будинках малозабезпечених

Влада міста Бейонн (штат Нью-Джерсі, США) оголосила про початок програми з безкоштовного енергоаудиту та подальшого усунення виявлених недоліків для домогосподарств з низьким та середнім рівнем доходів, повідомляє ресурс NJ.com.

Загалом, ініціатива розповсюджується на весь штат Нью-Джерсі в рамках однойменної програми New Jersey Comfort Partners Program, яка була започаткована ще в 2001 році. З того часу в рамках програми безкоштовну допомогу отримали більше 100 тис. малозабезпечених сімей. 

Фінансову підтримку забезпечує Рада комунальних підприємств зазначеного штату, а також спеціальний фонд програми New Jersey's Clean Energy Program, що покликана популяризувати використання поновлюваних джерел місцевими жителями. 

В рамках New Jersey Comfort Partners Program домовласники можуть безкоштовно отримати наступний перелік послуг: енергоаудит будинку; налаштування і чистка котлів та водонагрівачів; перевірка приладів на предмет витоків газу та оксид вуглецю (чадний газ); встановлення високоефективних детекторів диму/оксид вуглецю; встановлення душових насадок для зменшення витрат води; ізоляція вікон та дверей, проведення заходів з утеплення та герметизації помешкань. 

Скористатися програмою можна до 30 червня 2016 року. При цьому до уваги беруться енерговитрати домогосподарства, кількість членів родини а також рівень доходів, що регулюється, відштовхуючись від встановленого загального рівня бідності. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка