Влада Миколаєва може передоручити опалення муніципальних об'єктів приватним фірмам

Вивчаючи передовий досвід використання сучасного енергоефективного опалювального обладнання можна визначити способи зниження споживання природного газу. Перехід на нові варіанти теплопостачання дозволить отримати стабільне забезпечення теплом лікарень, дитячих садків, шкіл і т.д. Впровадження сучасних технологій, які сьогодні використовуються в сфері теплопостачання, також дасть можливість економити бюджетні засоби.

В Миколаєві протягом всього опалювального сезону працював в тестовому режимі твердопаливний котел фірми Banisa Energy Ukraine, який обігрівав приміщення підприємства «Украгроінжпроект». Площа для опалення від цього котла 6 тисяч квадратних метрів. Крім опалення приміщення, такий котел може підігрівати воду, маючи економні режими. А працює котел на твердому паливі у вигляді пелет. 

4.JPG

Порівняння витрат на опалення від даного котла за допомогою нового виду палива у порівнянні з газом показало економію 30%.

Для роботи нового обладнання виділили невелике приміщення, де з дотриманням всіх технологічних норм ввели в експлуатацію сучасну котельню, яка працює на твердому паливі. Накопичувач палива має можливість забезпечити цим паливом роботу котла на 10 діб при роботі в автоматичному режимі. Якщо б використали більше приміщення, то при більшому накопичувачі можна б працювати без дозавантаження цілий місяць. 

5.JPG

Використання сучасних технологій дасть можливість вирішити кілька завдань. Віддаючи перевагу українським виробникам, утворюються нові робочі місця і власне виробництво. Зменшується використання природного газу і економляться кошти балансоутримувача. Важливим фактором є те, що отримується висока якість і безпека. В результаті всі отримують вигоди. Підприємець впроваджує нові технології і заробляє кошти. Отримувач тепла економить і не використовує газ. З’являється незалежність від нестабільної газової політики.

Фірма, яка виробляє дані котли, встановлює обладнання за свої кошти, а продає тепло. Такий варіант підходить для обігрівання великих будівель. При тому, що котли можуть працювати на різних пелетах, вони в три рази зменшують викиди шкідливих речовин у порівнянні з газовими котлами.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка