Влада Китаю вводить обов'язкові квоти на виробництво електромобілів

Нещодавно Китайський уряд оголосив про введення обов'язкових квот для автовиробників на створення транспорту з нульовим або низьким рівнем викидів вуглекислого газу. Нове правило застосовуватиметься до компаній, які протягом року збирають або імпортують більше 30 тисяч автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння, передає Хайтек.

Тепер для автовиробників діятимуть такі квоти: до 2019 року не менше 10% автомобілів, які вони виробляють, мають бути електричними, а до 2020 року – таких автівок повинно бути не менше 12%. За недотримання квот доведеться виплачувати штрафи або купляти квоти у інших компаній, що перевищили необхідний рівень продажів електромобілів.


Зараз китайський авторинок є найбільшим у світі. Як іноземні, так і китайські автокомпанії готові дотримуватися нових правил і очікують, що введення квот на електромобілі принесе їм додаткові прибутки.

Китай страждає від забруднення повітря, особливо у великих містах, і прагне відмовитися від авто з ДВЗ. До 2040 року країна планує заборонити продаж автомобілів на викопному паливі. Однак китайці не підтримують прагнень влади. У 2016 році обсяг продажів електромобілів в країні склав всього 500 тис. одиниць, що менше 2% від загального обсягу автомобільного ринку Китаю. Не вплинули на показники навіть субсидії на покупку екологічних авто в розмірі $ 9 тис. Тож введення квот перекладає відповідальність за «озеленення» ринку на виробників. Кінцева мета Китаю – 20% продажів електрокарів до 2025 року.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка