Вітряно-гідроакумулююча станція забезпечувала іспанський острів електроенергією протягом 24 днів

Протягом 24 днів острів Ієрро, що входить до Канарського архіпелагу, повністю забезпечували електроенергією відновлювані джерела енергії.

Левову частку «зеленої» електроенергії у період з 13 липня по 7 серпня 2019 року згенерував енергокомплекс Gorona del Viento, який поєднує вітропарк, гідроагрегати гідроакумулюючої станції та накопичувач енергоресурсів у промисловому масштабі – водосховище ГАЕС, повідомив системний оператор Іспанії REE, під управлінням якого знаходиться станція.

Потужність Gorona del Viento становить близько 22,8 МВт, з яких 11,5 МВт - потужність вітропарку.

Проект гібридної електростанції, здатної акумулювати надлишки виробленої станцією електроенергії у періоди значної вітрової активності й за рахунок цього покривати попит на електроенергію під час недостатньої вітрової активності, був розроблений спеціально для використання в енергосистемі острова Ієрро - найзахіднішого та найменшого з семи основних острів Канарського архіпелагу, що входить до складу провінції Санта-Крус-де-Тенеріфе.

ВЕС-ГАЕС Gorona del Viento на повну потужність запрацювала у липні 2015 році. Згідно з даними компанії, з 9 серпня 2015 року і по даний час енергопостачання острова повністю забезпечувалося енергокомплексом протягом 5 171,6 годин. За підсумками 2018 року у загальному балансі споживання острівної енергосистеми 56,5% припадало на електроенергію вироблену ВДЕ, що на 10% вище, ніж у 2017 році.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка