Вітри Шотландії генерують прибутки і розвивають місцеві проекти

Зростають обсяги виробництва електроенергії з відновлювальних джерел в Шотландії. Це країна, котра звернула увагу на енергію вітру. 
 
Річні темпи зростання виробництва незалежної електроенергії в країні склали 22,5%, говориться в енергетичному звіті 2014 року.  

Кількість проектів відновлювальної енергії в Шотландії значно випереджає Англію та Уельс.

Встановлено чергові три вітрогенератори на островах. Вони «згенерують» 2 млн. фунтів доходу в цьому році. Прибуток буде реінвестуватися в місцевий розвиток.


Більше 66 млн. фунтів інвестовано у виробництво електроенергії з незалежних (відновлювальних) джерел енергії. Понад 500 проектів потужністю від 50 кВт працюють по всій Шотландії.  

Зіткнувшись із зростанням рахунків за електроенергію і відчуваючи небезпеки зриву постачання енергії, в Шотландії почали інвестувати в проекти з поновлюваних джерел енергії. Це є досить ефективним способом скоротити витрати і розвивати нові джерела доходу.

Один з проектів дозволяє за рахунок поступлень за електроенергію займатися місцевою проблемою – покращення меліорації території та виконувати роботи для запобігання втрат від повеней. Протягом 20 років з «вітру» очікують отримати на ці роботи понад 20 млн. фунтів.  

Найбільший вітропарк в Шотландії має потужність 6,9 МВт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: