Вітрова електростанція Великобританії буде використовувати гігантські турбіни потужністю 14 МВт

Біля північно-східного узбережжя Англії будується найбільша у світі офшорна вітроелектростанція, що складатиметься з трьох черг – А, В та С. Для черги С вперше будуть задіяні турбіни GE 14MW Haliade-X, модернізовані з 13МВт (раніше найпотужніший в експлуатації офшорний вітрогенератор), повідомляє Electrek.

GE Renewable Energy постачає 190 офшорних вітряних турбін Haliade-X 13 МВт для фаз A і B. Це 95 вітрових турбін для кожної черги електростанції. Очікується, що установка цих турбін почнеться в 2023 році.

Компанія також оголосила, що була підтверджена як бажаний постачальник турбін для вітроелектростанції Dogger Bank C, але вони будуть ще більшими.

GE забезпечить модернізовану версію своєї турбіни Haliade-X потужністю 14 МВт для черги C, яка стане найпотужнішою у світі офшорною вітряною турбіною. Очікується, що угода про поставку турбіни та супровідні угоди про обслуговування та гарантії між GE та Dogger Bank C будуть завершені у першому кварталі 2021 року.

Встановлення турбін Dogger Bank C має розпочатися в 2025 році до завершення всього проекту в 2026 році.

Очікується, що кожна черга ВЕС потужністю 1,2 ГВт - загалом 3,6 ГВт - вироблятиме близько 6 ТВт-год електроенергії щорічно, а весь проект зможе забезпечити енергопотреби до 6 мільйонів британських будинків.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка