Вісім компаній, які переходять на «зелену» економіку

Сьогодні вісім всесвітньовідомих компаній беруть на себе відповідальність за зміни клімату та роблять посильний вклад у низьковуглецеву економіку, пише UBR з посиланням на The Huffington Post.

Так, Hewlett-Packard торік скоротила викиди вуглекислого газу на 10% порівняно з 2013 роком. Таких результатів компанії вдалось досягти завдяки переведенню на поновлювані джерела енергії власних об’єктів на 150%. У 2015 році Hewlett-Packard придбала на 12 років вітрову енергетичну установку потужністю 112 МВт, яка дозволить компанії реалізувати проект зі скорочення викидів парникових газів на п'ять років раніше від запланованого терміну.

H&M використовує органічний бавовник. У цьому році компанія планує повністю перейти на електроенергію з відновлюваних джерел. Наразі магазини H&M використовують 80% електроенергії, яку споживає компанія, але вже до 2020 року цей показник повинен зменшитися на 20%, у порівнянні з 2007 роком. Як наголошують в H&M, електроенергія з поновлюваних джерел використовується у магазинах, офісах, на складах - там, де тільки можливо.

Цьогоріч компанія L'oréal у США заявила, що за останні десять років скоротила викиди вуглекислого газу на 57%. До 2020 року корпорація зобов’язалась довести цей показник до 60%. На додачу, L'oréal постійно інвестує в поновлювані джерела енергії, зокрема, у встановлення сонячних панелей на об'єктах у Мексиці, Індії, Німеччині та США.

Компанія обіцяє зробити власну продукцію не лише безпечною, а й навіть корисною для навколишнього середовища. Як відзначає віце-президент і керівник відділу розвитку L'oréal у США Джонатан Майер, компанія націлена на скорочення викидів вуглецю та підвищення екологічної ефективності продукції за рахунок інноваційних рішень.

IKEA планує до 2020 року повністю перейти на електроенергію з відновлювальних джерел власного виробництва. Примітно, що торік компанія забезпечила 42% своїх потреб в енергії з ВДЕ. У 2015 році IKEA Group спільно з IKEA Foundation планують витратити 1,13 млрд доларів на поновлювані джерела енергії. Наразі IKEA експлуатує 314 мобільні вітряні станції і 700 тис. сонячних панелей, розміщених на будівлях.

Перехід до низьковуглецевої економіки забезпечить появу нових робочих місць, економічне зростання і розвиток енергетичної безпеки, впевнений керівник департаменту природних ресурсів IKEA Group Стів Ховард.

Xerox Corporation, яка почала впроваджувати інноваційну «зелену» політику з 2003 року, за останні 12 років знизила викиди парникових газів на 39%. Компанія також зменшує негативний вплив на навколишнє середовище шляхом утилізації відходів. Зобов’язавшись у 2009 році зменшити вивезення непотребу на звалища на 50% протягом п’яти років, компанія впоралась з поставленим завданням за два роки і у 2013 році перевищила запланований показник.

«Ми продаємо наші продукти під слоганом, що все може працювати краще - з точки зору вартості, продуктивності та екологічності", - зазначає віце-президент з питань навколишнього середовища, здоров'я та безпеки Xerox Corporation Діана О'коннор.

Компанія Nissan робить ставку на електричні транспортні засоби і вже продала понад 185 тис. електромобілів по всьому світу. Кожен завод компанії має підрозділ, який відповідає за виявлення шкідливих викидів у процесі виробництва. Наразі Nissan активно працює над розробкою доступного електромобіля, який споживатиме найменшу кількість енергії і завдаватиме мінімальну шкоду навколишньому середовищу, розповідає керівник відділу інформації Пейдж Преслі.

Unilever знизила споживання енергії порівняно з 2008 роком на 20%, а також скоротила показники викидів вуглецю. Компанія мінімізувала кількість відходів, які відправляються на смітник. Також Unilever прагне повністю перейти на енергію з відновлюваних джерел.

Компанія Mars з 2007 по 2014 рік зменшила використання викопного палива на 9%, а викиди парникових газів - на 5%. До кінця нинішнього року компанія планує збільшити використання відновлюваних джерел енергії майже у 300 разів, порівняно з 2007 роком. "Бізнес повинен інвестувати в інноваційні технології, які допоможуть зберегти природу", - впевнений керівник відділу здоров'я і безпеки Mars Баррі Паркін. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка