Вінниця зекономила 110 тис грн завдяки переведенню світлофорів на світлодіоди

Протягом 2016 року у Вінниці провели заміну 284 одиниць лампових модулів світлофорних об'єктів на світлодіодні і зекономили 110 тис. гривень.

Суттєво зменшити витрати на електроенергію та досягти фінансової стабільності вдалось Комунальному підприємству "Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху", передає Vindaily.info.

На додачу, торік в ході будівництва та реконструкції мереж зовнішнього освітлення МКУП "Міськсвітло" встановило 1 295 світлодіодних світильників за кошти міського бюджету.

Заходи з енергоефективності впроваджувало і КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго". У 2016 році було проведено реконструкцію теплових мереж та мереж гарячого водопостачання протяжністю 3,3 км по вулицях: Єрмака, Дмитра Майбороди, Василя Порика, Князів Коріатовичів, Трамвайна, Монастирській, Замостянській, Шевченка та проспекту Космонавтів. На виконання інвестиційної програми підприємством встановлено 120 загальнобудинкових приладів обліку теплової енергії у 105 житлових будинках.

В рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом Швейцарської Конфедерації, Урядом України та містом Вінниця завершено будівництво нової твердопаливної котельні по вул. Баженова, 15а з встановленням 2-х котлів VIESSMANN. А по вулиці Сергія Зулінського встановили 68 індивідуальних теплових пунктів (ІТП) та реконструювали 8,8 км теплових мереж у двотрубному вимірі. Наразі котельню та ІТП підключено до системи SCADA. Реалізація проекту дозволить скоротити споживання природного газу та зменшити викиди СО2.

З метою підвищення енергоефективності будівель та споруд комунальні підприємства ремонтували системи опалення та водопостачання, утеплювали фасади та дахи будівель, встановлювали пластикові вікна та двері. Також було закуплено та замінено старі лампи на енергозберігаючі, встановлено аератори на кранах у вбиральнях, акустичні вимикачі на сходових клітинах та у коридорах, датчики руху. На кожному комунальному підприємстві визначено працівників, відповідальних за впровадження заходів з енергозбереження.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка