Вінниця у 2014 р заощадила майже 49 млн кубометрів газу

У 2014 році Вінниця зекономила у порівнянні з 2013 роком 48 млн 963 тис. кубометрів природного газу, що в грошовому еквіваленті сягає 19,7 млн гривень, повідомляє оф.сайт вінницької міськради.

Досягненню таких результатів сприяло як систематичне впровадження обласним центром організаційно-технічних заходів з енергозбереження протягом останніх десяти років, так і порівняно тепла зима.  

Згідно з даними, найбільше блакитного палива заощадили теплопостачальні підприємства, які у порівнянні з 2013 роком зменшили споживання газу на 26,5 млн кубометрів. Як результат, у структурі споживання цього ресурсу доля теплоенергетичного господарства міста скоротилась на 54%. Разом з тим, мешканці Вінниці зекономили 14,8 млн кубометрів газу, а промисловість - 6,9 млн кубометрів, у тому числі підприємства - 5,7 млн кубометрів.

Загалом цьогорічний опалювальний сезон Вінниця пройшла без особливих ускладнень, але в режимі жорсткої економії енергоресурсів.

Протягом лютого та березея, які видалися досить теплими, Вінниця заощаджувала газ, зменшуючи подачу теплоносіїв з великих котелень на центральні теплові пункти відповідно до погодних умов. У теплі дні невеликі котельні, які мають таку технологічну можливість, відключали повністю, відновлюючи їх роботу лише о 16 годині. Таким чином, тепла погода не дозволяли помешканням вінничан вистигати під час відключень, натомість місто суттєво зменшувало використання дорого російського газу. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка