Вінниця проводить енергоаудит шкіл та дитсадків

Вінниця проводить енергетичний аудит дитячих садків та загальноосвітніх шкіл, які споживають великі обсяги енергоресурсів. 

Об'єктивно підійти до вибору таких об’єктів дозволив аналіз використання тепла, газу та холодної води у бюджетних установах протягом 2010-2013 рр., результати якого обласний центр отримав у лютому 2015 року.

Енергоаудит у дитячих садках No23 та No31 та школах No 10 і 18 міста планується завершити у першій декаді квітня. Зокрема, ця процедура дозволяє правильно та максимально повно виявити проблеми будівель, місця тепловтрат, потреби в термосанації та створити відповідну документацію. Звіт, який складається на підставі комплексного  обстеження об’єкту, має перелік найефективніших енергозаощаджувальних заходів, впровадження яких відчутно зменшить комунальні витрати закладів, які утримуються коштом міського бюджету. Як правило, проведення професійного енергоаудиту є запорукою результативного підвищення енергоефективності будівель.

Рекомендації щодо результативного підвищення енергоефективності, яке можливе лише за умови проведення професійного енергоаудиту, у дитсадках та школах обласного центру будуть реалізовані до початку опалювального сезону 2015-2016 рр. Наразі Вінниця шукає  найбільш ефективні шляхи залучення коштів для здійснення цих заходів.

За словами спеціалістів, комплексна енергомодернізація дозволяє зменшити витрати на енергоресурси на 20-50%.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка