Вінницькі тепловики управляють котельнями дистанційно

Вінницькі тепловики економлять час і транспорт на обслуговування своєї тепломережі, по котрій подається тепло та гаряча вода в будинки на одній з вулиць міста. Технічний прогрес і фінансові можливості дозволили встановити систему дистанційного керування Scada для спостереження та керування процесом подачі теплоносія.   

Сидячи за комп’ютером тепер можна виключити котел, знизити чи підвищити температуру гарячої води чи опалення, яке надходить в будинок. На контролі робота по забезпеченні теплом будинків, де отримують тепло 1100 квартир. Передбачено встановити нагляд і за котельнею, котра буде працювати на двох видах палива: газ і деревина. З часом, планують моніторити і дистанційно керувати теплопостачанням майже всього міста. 

10.JPG

Система відтворює на моніторі всі параметри по кожному будинку: показує температуру на вході, температуру гарячої води. Немає контролю за теплом в кожній квартирі, адже для цього потрібно б «влізти» з ремонтом в кожну квартиру, щоб поставити поквартирний облік і регулювання. А це не сприймають мешканці.

11.jpg

При допомозі уряду Швейцарії було організовано роботу цієї системи з лютого. На основі відповідного меморандуму, підписаного ще в 2011 році, передбачена реконструкція централізованого теплопостачання двох мікрорайонів міста. Загальний бюджет – 220 мільйонів гривень, з котрих 176 мільйонів безповоротна допомога швейцарської сторони.  

Замінюються старі теплотраси, встановлюються індивідуальні теплові пункти, демонтовуються старі котли. Ведуться роботи з встановлення нових ефективних газових котлів, додатково будуть встановлені котли на деревині.

12.JPG

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка