Вільнюс запустить переробку 500 тонн жиру з ресторанів і кафе у електроенергію

У Вільнюсі планують запустити переробку харчового жиру з закладів громадського харчування у біогаз для виробництва електроенергії.

Проект, який дозволить ефективно утилізувати 500 тонн жиру на рік, реалізує найбільша водогосподарська компанія Литви - Vilniaus Vandenys, передає sputniknews

"Змішані зі стічними водами харчові жири у міській каналізації накопичуються на стінках труб, забивають їх і призводять до аварій, - зауважують у компанії. - Однак є спосіб ефективно використовувати ці відходи для отримання у рік понад 400 кубометрів біогазу для виробництва близько тисячі кіловат-годин "зеленої" електроенергії".

Проект стане корисним і підприємствам громадського харчування, і міському населенню, і природі.

"Сьогодні ресторани та кафе скидають у каналізацію жир, що утворюється під час виробництва, не маючи альтернативи, - сказав генеральний директор Vilniaus Vandenys Маріус Швайкаускас. - Однак якщо ми збиратимемо ці відходи, то підприємства громадського харчування отримають можливість діяти відповідально і робити свій внесок у збереження навколишнього середовища".

В даний час розраховується, скільки підприємств громадського харчування у Вільнюсі можуть здавати використаний жир, яка кількість буде збиратися, а також проводиться оцінка наявного обладнання та його місткості.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка