Виконання цілей COP26 дозволить обмежити глобальне потепління до 1,8 градуси – МЕА

Виконання всіх цілей для досягнення кліматичної нейтральності, позначених і закріплених на кліматичному саміті у Глазго (COP26), дозволить обмежити глобальне потепління у межах 1,8 градуса Цельсія.

Про це заявив виконавчий директор Міжнародного енергетичного агентства(МЕА) Фатіх Біроль, передає interfax.com.ua

"Новий аналіз МЕА показує, що повне виконання всіх зобов'язань про нульовий рівень викидів, озвучених на COP26, а також глобального зобов'язання про зниження викидів метану дозволить обмежити глобальне потепління на рівні 1,8 градуса Цельсія, — каже він. - Це великий крок вперед, але потрібно робити більше».

В ході COP26 вже прозвучали нові кліматичні зобов'язання, які дозволяють говорити про уповільнення глобального потепління.

26-а Конференція Сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату (COP26) проходить в шотландському Глазго з 31 жовтня, вона завершиться 12 листопада. Як очікується, у заході візьмуть участь представники з майже 200 країн. Цього року на саміті вперше підведуть попередні підсумки того, що було зроблено для виходу з кризи з моменту підписання Паризької угоди — міжнародного договору, прийнятого у 2015 році, основним завданням якого є утримання приросту глобальної середньої температури нижче 2 градусів Цельсія і прагнення обмежити цей приріст до 1,5 градуса.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка