Викиди CO2 досягнуть рекордного рівня вже у 2023 році

Викиди CO2 досягнуть рекордного рівня вже у 2023 році, якщо урядам країн не вдасться відновити економіку після пандемії.

Про це йдеться у звіті Міжнародного енергетичного агентства(МЕА), передає ecosphere.press

“Якщо відновити економіку і повернутися до реалізації екологічних проектів не вдасться, вже до 2023 року глобальні викиди вуглецю досягнуть безпрецедентних значень, - заявили автори звіту МЕА, - На даний момент лише 2% від глобальних витрат на відновлення після епідемії - $16 трлн спрямували на «зелену» енергетику - такий сценарій зробить цілі Паризької угоди недосяжними».

Близько 90% прогнозованого зростання викидів припаде на країни, що розвиваються, які не можуть дозволити собі стабільно інвестувати у чисту енергію, вважає Фатіх Бірол, виконавчий директор МЕА. "Життєво важливо, щоб всі країни, які беруть участь у листопадовій Конференції ООН Cop26 у Глазго, почали "зелене" відновлення після пандемії", - додав він.

Раніше експерти зізналися, що COVID-19, всупереч всім очікуванням, ніяк не вплинув на уповільнення кліматичної кризи. Зниження викидів, що відбулося навесні 2020 року, було лише незначним відхиленням у порівнянні із середнім рівнем. Під час глобальної ізоляції компанії по всьому світу були змушені скорочувати фінансування «зелених» проектів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка