Відтепер в Україні можна задекларувати відходи онлайн

З червня в Україні можна подати декларацію про відходи в режимі онлайн.

Електронний сервіс, який запустило Міністерство екології та природних ресурсів, дозволяє не гаяти час на поїздки до Центру надання адміністративних послуг, передає Gazeta.dp.ua.

Щоб подати документ, підприємцю потрібно зайти на сайт e-eco.gov.ua, заповнити декларацію й завірити її своїм електронним цифровим підписом. Далі слід обрати зручний спосіб отримання вже затвердженого документу: електронною поштою чи у Центрі надання адмінпослуг.

Подати електронну декларацію про відходи можна за 15 хвилин, а отримати позитивну відповідь - протягом години. Припуститися помилки практично неможливо, на відміну від паперової версії документу.

Як зазначає голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, ця інноваційна послуга вже спростила роботу 23 тисячам підприємців на Дніпропетровщині, та 220 тисячам - по всій Україні.

«Ми першими в країні перевели екологічну послугу в режим онлайн, а потім поділилися досвідом з іншими регіонами: показали, як працює система, дали доступ до тестової версії сайту та навчили ним користуватися, - розповідає очільник області Валентин Резніченко. - Дніпропетровщина впроваджує електронні сервіси в різноманітні сфери життя: від держзакупівель до адмінпослуг. Це швидко, ефективно та прозоро».
Як написав на своїй сторінці у Facebook міністр екології Остап Семерак, запровадження такого сервісу дозволить різко збільшити надходження коштів на екологічні програми.

«Забюрократизованість призвела до того, що у 2015 році лише 6217 суб’єктів господарювання подали на реєстрацію декларації про відходи – близько 1% від загальної кількості зареєстрованих, - пояснює чиновник. - Прозорість процедур призведе до зростання декларування відходів підприємцями та підприємствами та збільшення надходжень до державного бюджету - і ми отримуємо принципово інші кошти на екологічні програми».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: