Відмовившись від газу, можна отримати нове обладнання та до 20% економії на оплаті за енергію

Це не нова програма уряду по зменшенню залежності від імпорту природного газу. А комерційна пропозиція для українських підприємств, які ще й досі використовують неефективне обладнання і не мають можливості інвестувати кошти у купівлю нового.

Суть пропозиції наступна: компанія Banisa Energy Ukraine замінює старе неефективне газове обладнання на нове пелетне, і в подальшому продає теплову енергію до 20% дешевше, ніж було до цього.

Чому це вигідно компанії Banisa Energy?

Компанія має власне виробництво котельного обладнання, власні заводи з виробництва пелет та власну сировину для виробництва пелет - відходи деревообробки та сільського господарства, які раніше потрапляли на смітник (тирса і тріски, солома, лушпиння і стебла соняшника). 
Завдяки цьому компанія може поставляти енергію значно дешевше, при цьому отримуючи свій прибуток.

Що отримує клієнт?

- Незалежність від зростання цін на газ, нафту, електроенергію, стану тепломереж, комунальних господарств, органів служби газу, які здійснюють перевірку і контроль. 

- Можливість контролювати обігрів – в будь-який період клієнт отримує стільки тепла, скільки йому необхідно. 

- Клієнту не потрібно обслуговувати роботу теплового обладнання – все забезпечує служба сервісу Banisa Energy. 


Минулого місяця було встановлено твердопаливне теплове обладнання на хлібозаводі. А саме була проведена заміна газового обладнання на пальник інжекторного типу, працюючого на пеллетах (потужність 350 кВт, температура вихідних газів не більше 120 °С, ККД 94-97%).


Надіємося, що ця ідея буде успішною та вигідною як для компанії-ініціатора, так і для клієнтів та енергетичного ринку України в цілому.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка