Відень зобов’язав встановлювати сонячні панелі у новобудовах

У Відні мають намір зобов’язати новозбудовані житлові та навчальні будівлі встановлювати сонячні електростанції.

Про це йдеться у ініційованих керівництвом австрійської столиці поправках до будівельного кодексу, передає renen.

«Нововведення покликане зробити Відень більш сучасним, дружнім для клімату і готовим до майбутнього містом», - зазначають у мерії.

На даний момент установка фотоелектричної системи у Відні є обов'язковою для промислових об'єктів. Зараз влада австрійської столиці пропонує поширити правило практично на все нове будівництво.

Передбачається, що розмір фотоелектричної станції на житлових будівлях у Відні буде визначатися виходячи з можливого обсягу споживання сонячної енергії безпосередньо в будівлі.

Проект змін передбачає, що якщо установка фотоелектричної системи неможлива з юридичних, технічних або економічних причин, то об'єкт відповідного розміру все одно повинен бути зведений на іншій ділянці землі(зобов'язання не поширюється на житлові будівлі).

Відень планує запропонувати нові фінансові стимули для установки сонячних електростанцій на нових об'єктах міської нерухомості.

На додачу, у нових і реконструйованих будівлях тепер також повинні встановлюватися пункти зарядки електромобілів, або виділятися підготовлені місця для їх подальшого встановлення. Точна кількість зарядок буде регулюватися законом і залежати від того, чи є будівля житловою або нежитловою.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: