Vestas інвестує в шведську фірму, яка будує дерев'яні вежі для вітрогенераторів

Датська компанія Vestas Wind Systems заявила, що стала інвестором Modvion AB – це шведський розробник дерев'яних веж вітряних турбін.

Шведська інжинірингова компанія розробляє вежі з клеєного бруса (LVL), «біокомпозитного матеріалу, виробленого за допомогою екологічно чистих джерел». За даними Vestas, в порівнянні з виробничо-збутовим ланцюгом традиційної сталевої вежі, рішення Modvion знизить викиди вуглецю на 80% для баштової частини турбіни, повідомляє CNBC.

У квітні минулого року Modvion встановила 30-метрову вежу поблизу шведського міста Гетеборг, а свою першу комерційну вежу компанія планує побудувати в 2022 році.

2.jpg

Vestas прагне пропонувати на ринку екологічно безпечні продукти і знизити викиди вуглецю в своєму ланцюжку створення вартості. Інвестиція була здійснена через венчурний підрозділ Vestas Ventures.

«Модульний підхід Modvion і можливість збільшення висоти вежі можуть сприяти зниженню вартості згенерованої енергії для клієнтів Vestas, поряд з підвищенням простоти транспортування на ринках з логістичними проблемами», – зазначив Бо Свольдгаард, старший віце-президент і глава підрозділу «Інновації та концепції» в Vestas. Крім того, «впровадження вежі LVL може привести до того, що Vestas стане менш залежною від цін на сталь».

Vestas буде використовувати своє становище інвестора для підтримки стратегії розширення Modvion. Планується інтеграція дерев'яних веж в процеси проектування і виробництва Vestas в довгостроковій перспективі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка