Вентильовані фасади роблять будинок теплішим і дають йому сучасний креативний вигляд

Пошук досконалості ізоляції фасаду проводиться за допомогою різних матеріалів та технологій. До однієї з ефективних технологій відносяться вентильовані фасади. Ці технології  мають не тільки хороші економічні показники термоізоляції, а й покращують екологічність технології.

Серед технологій вентильованих фасадів є й такі, які дозволяють створити і нові візуальні ефекти для будівлі. До такої технології належать системи під назвою Sto, які дають добре утеплення і забезпечення збереження фасаду для значного зниження експлуатаційних витрат будинку.

2.jpg

4.jpg

Кожна система утеплення має свої варіанти завершення, тобто, надання ізоляції певного захисного матеріалу. Системи Sto мають різноманітні декораційні кольори і відтінки. Це дає можливість архітекторам і будівельникам скористатися ними для виконання ефективної ізоляції та відтворення історичних будівель. 

1.jpg

За 40-річний період використання таких систем проведено ізоляцію фасадів на площі понад 100 мільйонів квадратних метрів.  

1.jpg 5.JPG

Системи Sto мають варіант екологічної технології Sto Therm Wood, де використовуються термоізоляційні плити на основі деревних волокон, які гарантують добру термоізоляцію, досконалу охорону від атмосферних чинників і підтримують стабільність конструкції. 

6.JPG

Використовують і нову технологію підвішених вентильованих фасадів StoVentec, виконаних з переробленого скла. 

7.jpg 

Експерти, які займаються тематикою професійного утеплення фасадів, основну увагу приділяють питанням технічної безпечності матеріалів і систем утеплення. Системи Sto дозволяють архітекторам створити різнорідність зовнішнього вигляду будівель, які будуть мати добрі параметри теплоізоляції.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка