Великобританія подвоїть податок на пластикові пакети

Влада Великобританії планує подвоїти збори за пластикові пакети до 10 пенсів в рамках заходів із захисту навколишнього середовища, пише УНІАН.

Податок на пластикові пакети Великобританія ввела в 2015 році. Зараз він становить 5 пенсів. До введення податку пересічний британець використовував 140 пакетів на рік, після – 19.

«Ми вилучили з обігу понад 15 млрд пластикових пакетів, але хочемо досягти більшого», – заявив міністр навколишнього середовища Британії Майкл Гоув.

Британський прем'єр-міністр Тереза Мей активно бореться з виробами з пластмаси. Її уряд вже заборонив крихітні пластикові мікросфери, що використовувалися в косметиці та засобах особистої гігієни (наприклад, в зубній пасті), запропонував програму повернення депозитів для пластикових пляшок і вивчив можливість введення обмежень на одноразові пластикові стакани для кави.

Через шкоду пластикових відходів для навколишнього середовища багато компаній виключають використання пластикових виробів. Наприклад, Mcdonald's планує до 2025 року перейти на упаковку матеріалів, що повністю переробляються, а Starbucks відмовиться від пластикових трубочок.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка