Великобританія має намір повністю заборонити пластикову упаковку протягом 25 років

Протягом найближчих 25 років у Великобританії повністю заборонять пластикову упаковку та пластикові відходи – таку заяву зробила Прем'єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей. Вже найближчим часом по всій країні буде введений збір в п'ять пенсів ($0.7) за використання в магазинах одноразових пластикових упаковок і ємностей, пише Хайтек.

«Я думаю, що в наступні роки люди будуть вражені тим, як ми могли допустити використання такої кількості пластику, – заявила Мей. – Мільйон птахів і понад 100 тисяч морських ссавців і черепах помирають щороку від заплутування в пластикових відходах. У кожній третій рибі, спійманої в Ла-Манші, знаходять шматочки пластику. Це дійсно одна з найбільших екологічних катастроф нашого часу».

Збір в п'ять пенсів на пластик, що вже діє у кількох частинах Сполученого Королівства та у великих супермаркетах, буде поширений на всі магазини. Також уряд планує заохочувати супермаркети до безпластикових відходів, де всі продукти харчування зберігаються без пластикової упаковки.

«Ми повинні знизити попит на пластик, скоротити його кількість в обігу і поліпшити переробку, – додала Мей. – Щоб досягти цих цілей, ми будемо діяти на всіх етапах виробництва і споживання пластику».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: