Велосипеди, які покращують настрій

Пропагування здорового способу життя і  спроби вплинути на зменшення темпів потепління Землі знову всаджують багатьох на велосипед. Традиційним є двоколісний варіант, хоча завжди знайдуться диваки і винахідники, котрі їздять на досить оригінальних конструкціях.

Понад століття тому була ідея велосипеда, котрий використовував би стиснене повітря для допомоги у перевезенні велосипедиста. 

5.gif

Іншим дивним способом спробували їздити за допомогою пропелера, котрий знаходився в рюкзаку велосипедиста. В тому ж рюкзаку знаходився і двигун. 

6.jpg

Додумалися і до підвісної велосипедної дороги. Ідея була в тому, щоб користуватися такою системою у варіанті прокату. Переміщатися можна б було з однієї станції до другої, де залишати місце пересування для іншого бажаючого.  Цікавинкою було те, що нижній пристрій мав два «рулі» - можна було пересуватися в обох напрямках (взад або вперед), тримаючись за «руль», котрим не треба було керувати.  

7.jpg  8.jpg
  
Веселим великим групам друзів до смаку прийшлась конструкція, котра може відноситися до категорії велосипедів з певними приставками. Триколісний, біцикл, квадроцикл … І як би це не назвали, але семеро щасливих людей можуть спільно рухатися за допомогою сил ніг. 

9.jpg

Велосипед для великої та дружньої сім'ї має наступний вигляд:

11.jpg
 
Ще один дотепник вирішив, що пересування без автомобіля, це пересування, котре залишає відбитки взуття на землі. Такі відбитки повинен залишати і допоміжний спосіб – вело-взуття-сипед. Ніби і їде, а для дослідників залишає сліди від ходіння.

12.jpg

13.jpg

А також велосипеди для екстремалів:

15.jpg

16.jpg

17.jpg

20.jpg

18.jpg


І на десерт: велосипед для тих, хто часто запізнюється на роботу:

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: