Велосипед-генератор забезпечить безкоштовною електрикою бідні райони Індії

Американський бізнесмен індійського походження Манодж Бхаргава (Manoj Bhargava) вирішив допомогти жителям бідних регіонів Індії отримати дешевий доступ до постійного джерела електроенергії. 

Власник компанії, що випускає популярний в США енергетичний напій 5-hour Energy, розробив велосипед-електрогенератор Free Electric, оснащений батареєю, яка, за словами Маноджа,  здатна забезпечити добову потребу в енергії для сільського будинку. Для цього достатньо лише одну годину на добу обертати педалі, повідомляє ресурс Тreehugger.com.


Манодж Бхаргава планує налагодити доставку свого велосипеда у більш ніж мільйон будинків по всьому світу (в першу чергу у регіони з низьким рівнем якості життя). 

Приміром, вже на початку 2016 року в Індію планують поставити 10 000 велосипедів-електрогенераторів Free Electric. 


Free Electric чимось нагадує статичний велотренажер. Власникові такого пристрою необхідно крутити педалі, які обертають ротор електричного генератора. Генератор перетворює механічну енергію в електрику, що накопичується у спеціальних акумуляторах. 

Манодж Бхаргава підкреслює, що в день людині необхідно витрачати лише одну годину свого часу на обертання педалей, щоб отримати електрику, достатню для повноцінного освітлення будинку та енергозабезпечення протягом 24 годин. 

Розробник стверджує, що сама по собі конструкція доволі проста у експлуатації, тому ремонтувати її зможе будь-яка людина, яка розбирається у велосипедах. 


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: