Великобританія використовуватиме штучний інтелект для розвитку сонячної енергетики

Національний мережевий оператор електроенергетики Великобританії підписав угоду з некомерційною компанією Open Climate Fix щодо створення системи відстеження на базі штучного інтелекту, яка слідкуватиме за рухом хмар відносно розташування сонячних панелей, пише CNBC.

Програмне забезпечення, яке планується використовувати у національній диспетчерській, може допомогти прогнозувати рух хмар за хвилини та години замість днів. Технологія Open Climate Fix потенціал покращити точність прогнозування до 50%.

Проект, який розпочався у серпні, триватиме 18 місяців і фінансується регулятором енергетики Великобританії Ofgem на суму 500 000 фунтів стерлінгів (683 100 доларів США).

Нова програма аналізуватиме супутникові знімки та буде прогнозувати, як і куди рухаються хмари щодо сонячних панелей на землі.

«Точні прогнози погодних умов, таких як сонячна енергія та вітер, є життєво важливими для нас при роботі з низьковуглецевою електроенергетичною системою», – заявила Кароліна Тортора, керівник стратегії інновацій та цифрової трансформації в National Grid ESO.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка