Великобританія інвестує $1,4 млрд. у скорочення викидів вуглецю промисловими та громадськими будівлями

Уряд Великобританії оприлюднив Стратегію промислової декарбонізації, яка визначає амбіції країни стати першою великою економікою з низьковуглецевим промисловим сектором. Для скорочення викидів вуглецю в промислових та громадських будівлях – таких як лікарні, школи та інші будівлі – планують виділити 1 млрд. фунтів стерлінгів (1,4 млрд. доларів США), пише Renewables.now.

Стратегія передбачає скорочення промислових викидів на дві третини до 2035 року з рівня 2018 року та щонайменше на 90% до 2050 року. Очікується, що до 2030 року промисловість Великобританії замінить 20 ТВт*год енергопостачання викопним паливом на низьковуглецеві альтернативи.

Із заявленого фінансування, 171 мільйон фунтів стерлінгів інвестують у дев’ять проектів, які вивчатимуть розбудову інфраструктури декарбонізації, таку як уловлювання, використання та зберігання вуглецю. Проекти розташовані в Шотландії, Південному Уельсі та Північному Заході, Хамбер і Тісайд в Англії.

Наприклад, проект HyNet North West отримає майже 33 мільйони фунтів стерлінгів для декарбонізації промисловості на північному заході Англії шляхом уловлювання та зберігання викидів та створення водневої економіки.

Уряд також виділив 932 млн. фунтів стерлінгів на 429 проектів по всій Англії для скорочення викидів від громадських будівель. Заходи включають використання теплових насосів, ізоляції, світлодіодного освітлення та сонячних панелей. Стратегія промислової декарбонізації буде спрямована на підтримку існуючої галузі у декарбонізації та стимулювання нових галузей з низьким рівнем вуглецю.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка