Вчений з Дніпра розробив "активний фільтр" для покращення якості електроенергії

Вчений Андрій Колб з Дніпра розробив "активний фільтр" для покращення якості електроенергії.

Кандидат технічних наук працює на кафедрі відновлюваних джерел електроенергії Національного гірничого університету, яка співпрацює з багатьма провідними компаніями сонячної та вітроенергетики, передає Дніпро Вечірній.

«Існуючі системи електропостачання, які не здатні швидко реагувати на зміну навантаження в мережі і регулювати якість напруги, з часом виводять обладнання з ладу, - пояснює Андрій Колб. – Я ж створив пристрій, який дозволяє автоматично в безперервному режимі коригувати якість електроенергії: активні фільтри збільшують термін служби промислового обладнання, зменшують втрати у лініях електропередач, підприємствам не доведеться платити великі штрафи за реактивну потужність».


Як зазначає вчений, у Євросоюзі вимоги до якості електроенергії набагато вищі, ніж в Україні.
«Поки що ми не можемо постачати в Європу електроенергію, тільки через перетворювачі, - каже Андрій Колб. - Щоб поліпшити якість електроенергії, необхідно використовувати розроблений мною фільтр, але все впирається у фінансування».Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка