Вчені знайшли спосіб отримання дешевого водневого палива

Вчені розробили дешеву систему видобутку водневого палива. До прикладу, ККД сонячної батареї складає всього кілька процентів, а ККД цього винаходу 12,3%, що по міркам «зелених» джерел отримання енергії вважається достатньо високим показником. 

Принцип роботи нового пристрою є дуже простим і водень виробляється за допомогою двох фотоелементів поміщених у воду. Вони розчіпляють воду під дією сонця, а у результаті утворюється водень, котрий можна зібрати. Вчені називають цей процес «штучним фотосинтезом». 


Особливістю винаходу є його дешевизна у порівнянні з сонячною батареєю. Винахід для отримання водневого палива не містить рідкоземельних металів, які замінені на дешевші і більш розповсюджені – залізо, нікель і перовськіт. Таким чином, вчені винайшли простий та бюджетний спосіб видобувати водень для палива. Проте, сама конструкція прибору недовговічна, адже при її виробництві довелось відмовитись від рідкоземельних матеріалів. Вчені впевнені, що з часом їм вдасться вирішити цю проблему. Варто відмітити, що пристрій зберігає свій ККД навіть при зменшенні освітлення. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: