Вчені з Канади створили теплицю з сонячними панелями для цілорічного вирощування врожаю

Вчені з Канади створили теплицю, яка обігрівається виключно сонячними батареями. Фотоелектрична система на даху не підключена до електромережі, а пов’язана з чотирма акумуляторами загальною ємністю 5,56 кВт-год, інформує PV-magazine.

Дослідницька група з канадського Університету Шербрука створила теплицю для фруктів та овочів, яка повністю опалюється та працює від сонячної енергії. Прототип теплиці VG360 має розміри 3 метри на 6 метрів. Вчені стверджують, що сім'я з трьох-чотирьох людей може використовувати її для вирощування власних продуктів протягом року. Енергія, вироблена невеликими сонячними батареями, може бути використана для обігріву теплиці в холодні періоди, одночасно живлячи різні системи. Крім того, інтелектуальні вентиляційні системи та зрошувальні рішення можуть бути автоматизовані для виконання конкретних завдань, пов’язаних із вирощуванням врожаю в теплиці.

2.jpg

Розробка проекту VG360 коштувала приблизно 25 000 канадських доларів (19 560 доларів США). Сюди входили всі матеріали, необхідні для будівництва, а також різні механічні та електричні компоненти, необхідні для роботи. Фотоелектрична система складається з шести панелей потужністю 165 Вт. Дослідники також використовували чотири акумулятори 6 В на 235 ампер-годин.

Фотоелектрична система здатна генерувати 2,02 кВт-год у липні і зберігати всю цю енергію в своїх батареях ємністю 5,56 кВт-год.

Нині вчені тестують теплицю на фермі, якою керує некомерційна організація на земельній ділянці площею 20 гектарів у місті Дарем-Суд у канадській провінції Квебек.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка