Вчені навчилися робити дизпаливо з води і повітря

Наукові співробітники компанії Audi здійснили прорив у виробництві палива для автомобільних двигунів. Спільно з компанією Climeworks фахівці Audi запустили виробництво палива високої якості. Спільне підприємство знаходить у Дрездені.

Прорив у технології полягає в тому, що його виготовляють зовсім не таким чином, який був нам відомий досі. По складу і якості дизельне паливо Audi майже нічим не відрізняється від того, що видобувається з нафти. Різниця тільки в тому, що його роблять з води та повітря. 

9.jpg

Звичайно, не все так легко як здається і розробники не просто змішують воду з повітрям, отримуючи в результаті дизель. За виробництвом стоїть ряд складних хімічних процесів та технологій. Завдяки спеціальній інноваційній технології захоплення повітря виробляється двоокис вуглецю. В окремій камері електроліз розщеплює молекули води на водень та кисень, а далі всі ці елементи змішуються з двоокисом вуглецю по спеціальній технології. В результаті виходить основа для дизпалива – речовина Blue Crude.

Коефіцієнт ефективності виробництва складає 80%, так як зі 160 літрів Blue Crude можна отримати 128 літрів якісного палива.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: