Вбудовані пилососи безпечніші для здоров'я та ефективніші

Будь-який переносний порохотяг розпилює найдрібніший пил в повітрі і безпорадний у боротьбі з алергенними мікрочастками та побутовими кліщами. Правильно змонтований вбудований порохотяг не має цих недоліків. Його сила тяги значно більша, що дозволяє ефективніше видаляти забруднення і очищати приміщення. Втягнуте повітря не повертається в кімнату. Науково доведено, що імунітет людини на 80% своєї потужності захищається від мікробів, що містяться в пилу, а вбудований порохотяг значною мірою знімає це навантаження.

На перший погляд інсталяція вбудованого порохотяга повинна бути простою справою. Але щоб так вийшло, треба врахувати кілька принципових позицій при плануванні або укладанні системи.

До питань, на котрі варто звернути увагу ще до монтування порохотяга, відносяться наступні. Не варто розміщувати центр системи в глибині будинку, коли відстань від порохотягу до ввідного отвору перевищує 8 метрів. Слід врахувати, що це відноситься не тільки до відстані по-прямій, а з врахуваннями всіх колін. 

2.jpg

Не варто використовувати трійник 2х90. Такий елемент звужує діаметр труби з 5 см до 3,5 см, що погіршує роботу 4.jpgсистеми. Дуже часто погіршення роботи відбувається через те, що при монтуванні труби вкорочувалися за допомогою пилки до металу і не були добре припасовані після цього. Неправильно поступають при склеюванні – потрібно змащувати клеєм трубу, а не гніздо. Ці неправильні дії приводять до появи заторів.

Не можна проектувати і встановлювати велику кількість вхідних отворів. Збільшується вартість системи і потрібно встановлювати потужніший центр. Не варто ставити гнізда в кімнатах, щоб потім вони заваджали розміщувати меблі – для цього використовують коридори чи закутки, де не можна поставити меблі.

Особливу увагу при встановленні системи варто зосередити на тому, щоб перевірити її діяльність ще до того, ніж будуть закриті чи залиті бетоном всі трубопроводи.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка