Вартість акумуляторів для електромобілів за десять років впала на 89%

Ціни на літій-іонні батареї для електромобілів знизились з 2010 до 2020 року на 89% - до 137 доларів за кіловат-годину.

Про це йдеться у новому дослідженні Bloomberg New Energy Finance, передає fastcompany.com

Десять років тому літій-іонний акумулятор, що використовується в електромобілі, коштував близько 1110 доларів за кіловат-годину.

Деякі батареї, виготовлені для електричних автобусів в Китаї, вже подешевшали приблизно до 100 доларів за кіловат-годину. Це ціна, яку аналітики очікують, що ринок досягне в цілому до 2023 або 2024 року. "Протягом чотирьох років великі автовиробники повинні мати можливість виробляти і продавати масові електромобілі за тією ж ціною і з тією ж маржею, що і аналоги двигунів внутрішнього згоряння", - говорить Логан Голді-Скот, глава відділу чистої енергетики Bloomberg New Energy Finance, який проводив дослідження.

За його словами, протягом чотирьох років основні автовиробники повинні отримати можливість виробляти і продавати електромобілі для масового ринку за тією ж ціною і з тією ж маржею, що і автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння.

На відміну від традиційних авто електромобілі дешевші в експлуатації, тому що вимагають меншого технічного обслуговування, а електроенергія дешевша за викопне паливо. Сьогодні, за словами Голді-Скотта, деякі розкішні електромобілі вже знаходяться у ціновому паритеті зі своїми розкішними газовими аналогами, але дешевші батареї зроблять цей сегмент превалюючим без будь-яких субсидій.

Нові інновації в технології акумуляторних батарей призведуть до ще більшого зниження витрат.

Вартість є вирішальним фактором у залученні більшої кількості споживачів до вибору електромобілів, хоча необхідні й інші зміни. Одна з проблем полягає в тому, щоб просто мати більший вибір транспортних засобів для клієнтів, говорить Хареш Камат, старший менеджер програми зі зберігання енергії у некомерційному науково-дослідному інституті електроенергетики. "Ми хотіли б побачити мінівени EV, пікапи EV, малолітражки EV, аж до розкішних автомобілів EV, і ми починаємо це бачити, - говорить він. - Також важливо, щоб інфраструктура електрозарядки продовжувала розширюватися».

З точки зору зміни клімату необхідно швидко досягти переломного моменту у ціні електромобілів, тому що автомобілі залишаються на дорозі роками. У США транспорт в даний час є найбільшим джерелом викидів. "Навіть якщо 100% проданих автомобілів були EVs, потрібно було б більше десяти років, щоб замінити всі автомобілі на дорозі або навіть 50% автомобілів, - говорить Хареш Камат. - Це довгий шлях і поступова еволюція одночасно».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка