VR Capital інвестує 75 млн євро у вітропарки на Одещині

VR Capital має намір інвестувати 75 млн євро у три вітролектростанції сумарною проектною потужністю 49,5 МВт у Одеській області.

Три угоди купівлі-продажу 100% корпоративних прав у ТОВ "Арцизька ВЕС", ТОВ "Арцизька ВЕС 2" і ТОВ "Кийська ВЕС" після дозволу Антимонопольного комітету були укладені 31 березня, передає reform.energy

Продавцем 68,61% виступив корпоративний інвестиційний фонд (КІФ), що належить власнику ГК "Метрополія" Віктору Куртєву, продавцями 31,39% виступили Юрій Костробій і Оксана Козачок, у 2020 році здійснюють проміжне фінансування проектів на стадії девелопменту.

Після продажу трьох ВЕС ГК "Метрополія", що здійснила девелоперську частину проектів, зокрема, проектів землевідведення, проходження процедури оцінки впливу на навколишнє середовище, укладення попередніх договорів з ДП "Гарантований покупець", продовжить технічний супровід проектів до введення їх у комерційну експлуатацію у 2022 році, відзначили в VR Capital.

25 березня Антимонопольний комітет України дав дозвіл Elementum (Ukraine) II Limited (Лондон, Великобританія), яка входить у міжнародну компанію з управління активами VR Capital Group (США/Великобританія) Річарда Дейтца, на придбання більше 50% у трьох проектах вітрових електростанцій (ВЕС) – у ТОВ "Арцизька ВЕС"(Арциз), ТОВ "Арцизька ВЕС - 2" (смт Суворове) і ТОВ "Кілійська ВЕС" (Кілія, все – Одеська обл.).

Кінцевими бенефіціарами цих компаній є екс-член наглядової ради «Укрексімбанку» Юрій Костробой та Оксана Козачок.

Elementum Energy Ukraine належить 28 СЕС потужністю 536 МВт. У 2019 році Річард Дейтц заявив, що VR Capital Group також вивчає можливість інвестування у вітроенергетику України.

Elementum у даний час будує ВЕС у Одеській області. Введення в експлуатацію її першої черги було заплановано на перший квартал 2021 року (40 МВт), другий – на перше півріччя 2022 року (60 МВт).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка