В яких регіонах України населення більш стурбоване проблемою сміття – соцопитування

За даними соціологічного опитування компанії Research & Branding Group, більше половини українців (55%) стурбовані проблемою сміття у своїх населених пунктах, а відсоток тих, кого ці проблеми не турбують, становить 42%, повідомляє ZN.UA.

Стурбованість проблемою сміття більше проявляється серед міського населення (від 56% в середніх і малих містах до 58% в обласних центрах), ніж у селах – 52%. Найменше проблемою сміття стурбовані жителі Сходу (48%), а найбільше – Півдня України (61%). Також більше стурбовані проблемою сміття українські жінки (58%), ніж чоловіки (52%).

Українці вважають, що проблеми зі сміттям проявляються в низькій екологічній культурі жителів (39%), несанкціонованих звалищах і проблеми з утилізацією (по 27%), засміченні території (26%), недостатній кількості сміттєвих контейнерів (21%), нестачі або відсутності пунктів прийому вторсировини (15%) та несвоєчасному вивозі сміття (13%).

Опитування проводили протягом 1-10 серпня. У ньому взяли участь 1800 людей по всій Україні, за винятком Криму та ОРДЛО. Помилка вибірки склала 2,4% при рівні довірчої ймовірності Р=0,95. Дослідження показало, що більшість українців (89%) вважають проблеми екології та стану навколишнього середовища актуальними для країни, причому, на думку 44% українців ці проблеми в масштабах країни вкрай актуальні.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка