На Волині вулиці освітлюють енергією сонця

В Україні реалізовано черговий проект по впровадженню вуличного освітлення на сонячних батареях. У селі Зимне, що на Волині, мешканці села проявили активність у долученні до спільних дій і встановили інноваційне освітлення двох вулиць. Для цього задіяли системи електрогенерування енергії, її накопичення в акумуляторі і освітленні за допомогою 28-ми світлодіодних світильників.

1.jpg
фото з сайту volynnews.com

Сонячні електричні стовпи, так називають подібний вид освітлення. При їхній достатньо дорогій вартості, вони мають багато переваг. Таке освітлення не залежить від аварій загальних електромереж або від примусового вимкнення електропостачання села. А такі випадки бувають. Для встановлення сонячного освітлення не потрібні кабелі та проводи між стовпами. Таке освітлення може бути встановлене в будь-якому місці села, де є можливість закопати стовп і встановити подібну систему. Світлодіодні лампи мають набагато довший термін експлуатації і при експлуатації нового освітлення суттєво зменшуються затрати на заміну ламп.


Сонячний фотоелектричний модуль розміщується на стовпі вище світильника. Протягом цілого дня генерує і передає електроенергію в акумулятор, котрий також розміщений на стовпі. При настанні сутінок, за допомогою контролера системи, вмикається освітлення. Акумулятор віддає накопичену енергію для роботи лампи.

Нове сільське освітлення почало працювати завдяки Програмі розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду». 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка