В’єтнам запустить вітрові станції загальною потужністю 4 ГВт

До 2025 року у В’єтнамі планують ввести в експлуатацію вітрові електростанції загальною потужністю 4 ГВт.

Сьогодні країна перетворилася на найбільш швидкозростаючий вітроенергетичний ринок в Азіатсько-тихоокеанському регіоні, передає novostienergetiki

На даний момент у В’єтнамі працюють наземні і морські вітрові електростанції загальною потужністю 500 МВт. Передбачається, що до кінця 2021 у країні будуть реалізовані 1,65 ГВт вітроенергетичних проектів.

Глобальна рада з вітроенергетики (GWEC) закликає уряд Соціалістичної Республіки В'єтнам розширити схему «зелених» тарифів на енергію вітру (FiT), який зараз поширюється тільки на проекти, завершення яких планується до листопада 2021 року.

У 2020 році інтерес інвесторів до розвитку вітроенергетичних проектів у В'єтнамі в значній мірі впав, так як для здійснення наземних вітроенергетичних проектів зазвичай необхідно 2 роки.

 «Вітроенергетика В'єтнаму зіткнеться з уповільненням потоку інвестицій через невизначеність щодо інвестиційної бази, - зазначають експерти GWEC. - Подальші затримки розширенням схем «зелених» тарифів на енергію вітру будуть перешкоджати розвитку ланцюжка поставок і скорочення витрат на вітровому ринку, що розвивається, що в кінцевому підсумку може підірвати мету країни про доступну, надійну і чисту електрику».

Вітроенергетичний ринок В'єтнаму отримує очевидну вигоду від потоків іноземного капіталу: 4 ГВт, які повинні бути введені до 2025 року, можуть створити до 65 тисяч робочих місць і залучити близько $4 млрд інвестицій.

У GWEC заявили, що для реалізації цього потенціалу в'єтнамська влада має діяти прямо зараз. У свою чергу в уряді республіки зараз розглядають можливість розширення і введення нової схеми FiT.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка