В’єтнам б’є рекорди зі встановлення сонячних станцій

У другому кварталі 2020 року було введено в експлуатацію близько 90 сонячних електростанцій загальною потужністю близько 4 000 МВт.

За повідомленням електроенергетичної корпорації В'єтнаму (EVN), це рекордний показник, передає vietnamplus.vn.

«Незважаючи на труднощі, викликані впливом пандемії COVID-19, група, відповідні установи та місцевості доклали великих зусиль для завершення інфраструктури передачі електроенергії для 113 проектів сонячної та вітряної енергетики, сукупна потужність яких досягає 5.700 МВт», - заявили у EVN.

Проекти з відновлюваної енергії, включені у схему планування, мають загальну потужність 17.000 МВт. Очікується, що найближчим часом будуть реалізовані багато проектів у галузі сонячної та вітрової енергетики, які будуть користуватися перевагами механізму стягування мит (FIT).

Наприкінці серпня 2020 року були затверджені проекти сонячної та вітрової енергетики потужністю майже 23.000 МВт, при цьому СЕС становлять близько 11.200 МВт.

Зараз у В’єтнамі працює 102 сонячні електростанції загальною потужністю 6314 МВт, встановлені в основному у південних центральних провінціях Ніньтхуан і Біньтхуан.

Щоб полегшити роботу цих проектів і збільшити потужність національної електромережі, EVN зосередила свої ресурси на будівництві та модернізації об'єктів передачі електроенергії.

Відповідно до Національної стратегії розвитку енергетики до 2030 року з перспективою до 2045 року, В'єтнам приділяє пріоритет вітрової і сонячної енергії, і заохочує інвестиції в електростанції, що використовують міські відходи, біомасу і тверді відходи, паралельно із захистом навколишнього середовища і економікою замкнутого циклу.

Частка відновлюваних джерел енергії становитиме від 15 до 20% від загального вироблення електроенергії до 2030 року і від 25 до 30% до 2045 року.

Відповідно до стратегії, країна побудує розумну і ефективну електромережу, підключену до регіону. До 2030 року В'єтнам планує увійти до трійки країн АСЕАН з найвищим індексом доступу до електроенергії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка